Bülten Kıbrıs

134
10 Ekim 2020 - 10:14

Ankara’nın Keçiören ilçesinde 3 Haziran 2020 tarihinde bir evde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır (Sema Esen) olayına ilişkin son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Aleyna Çakır’ın ölümünde şüpheli konumda olan Ümitcan Uygun’un, sosyal medya üzerinde yaptığı o paylaşımlar infial yarattı. Geçtiğimiz haftalarda Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un sokakta ölü olarak bulunması olayı sonrasında Ümitcan Uygun’un paylaşımları dikkatleri üzerine çekti. Paylaşımların ardından Aleyna Çakır’ın annesi Hatun Esen ve baba Mehmet Esen ATV ana haber’e konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

SON DAKİKA: ÜMİTCAN UYGUN’DAN İNFİAL YARATAN PAYLAŞIM!

İşte sosyal medyada mecralarında büyük tepkiye neden olan paylaşımlara ilişkin son dakika ayrıntıları şöyle…

SON DAKİKA HABERİ! Aleyna Çakır olayında şok gelişme! Şüpheli Ümitcan Uygun’dan tehdit gibi paylaşım

İL LEVHASI ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Aleyna Çakır cinayetinde şüphelerin yoğunlaştığı isim olan, Çakır’ın eski sevgilisi Ümitcan Uygun ile ilgili bugün ATV ana haber ekranlarına yeni bir gelişme yansıdı. Pek çok kez Aleyna Çakır’ın ailesini tehdit ettiği bilinen Ümitcan Uygun’un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o paylaşımlar ise yeni bir tehdit olarak algılandı.

SON DAKİKA HABERİ! Aleyna Çakır olayında şok gelişme! Şüpheli Ümitcan Uygun’dan tehdit gibi paylaşım

TEHDİTLER SAVURARAK GEZİYOR!

Ümitcan Uygun’un, Aleyna Çakır’ın ailesinin yaşadığı ile (Kırşehir) giderek il sınırı levhasının önünde fotoğraf çekilmesi ve bunu sosyal medya hesabı üzerinde paylaşması dikkatleri çekti. Konuyla ilgili ATV’ye konuşan Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen, Ümitcan Uygun’un elinde silahlarla tehditler savurarak gezdiğini ifade etti.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.