Bülten Kıbrıs

1 UYUŞTURUCU TUTUKLUSU!

1 UYUŞTURUCU TUTUKLUSU!
47
24 Aralık 2020 - 13:57

Mağusa’da meydana gelen kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu suçu ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturma kapsamında olayla bağlantısı olduğu belirlenen H.A.’nın (E-35)’ Hisarköy ve Göçmenköy’de bulunan iki ayrı ikametgahında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramalarda; yaklaşık 17 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 1 adet hassas terazi, içerisinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 1 adet cam tabak, üzerinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet banknot para, 1 adet kredi kartı,1 adet pipet parçası ve 2 adet jilet bulunarak emare alındı. Adı geçen şahıs tutuklandı.

Diğer polisiye haberler:

KANUNSUZ ATEŞLİ SİLAH VE PATLAYICI MADDE TASARRUFU    

Lefkoşa Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir iş yerinde polis tarafından  dün yapılan aramada; 1 adet toplu tabanca ve tabancaya ait 5 adet canlı mermi bulunarak emare alındı. Mesele ile ilgili olarak M.T. (E-33), E.K. (E-33) ve T.Q. (E-24) tutuklandı

HIRSIZLIK

Dipkarpaz’da Osman Bey Sokak üzerinde inşaat tadilatı devam etmekte olan ikametgah içerisinden Mehmet Güngör’e ait 9 adet muhtelif ebatlarda kalıp tahtası, 11 adet demir kelepçe ve 1 adet su terazisi çalınmasıyla ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen W.M. (E-25) ve M.Z. (E-26), tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.