reklam

BURCUNUZ SİZE NE ANLATIYOR « Bülten Kıbrıs

27 Kasım 2021 - 23:41

BURCUNUZ SİZE NE ANLATIYOR

BURCUNUZ SİZE NE ANLATIYOR
Son Güncelleme :

25 Kasım 2021 - 8:38

 25 Kasım Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Sevgili Koç;

Sevgili Koç;

Sosyal çevrende bulunan ve son zamanlarda iyiden iyiye dikkatini çekmeye başlamış olan bazı kişilerle ortak çalışmalar içine gireceğin bir gün seni bekliyor. Emin ol bu durum aranızdaki ilişkinin daha da yakınlaşmasına yardımcı olacak. Bu nedenle ön yargılarını ve bazı kaygılarını bir kenara bıraksan iyi edersin. Her ne kadar iş hayatıyla özel hayatı bir arada yaşama fikri uzun vadede mantıksız geliyor olsa da işleri kendi haline bırakman en iyisi olacağa benziyor. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Boğa;

Sevgili Boğa;

Artık yaşam kaliteni arttırmak adına gerçekçi adımlar atmaya oldukça kararlısın. Sana önerim, bu yoldan dönmemen olacaktır. Emin ol yaşam standartlarını arttırmaya başladıktan sonra sende farkına varacaksın ki daha huzurlu ve daha mutlu bir hayat yaşıyorsun. Öte yandan çevrende sendeki değişimi ve düzelmeyi gören bazı insanların kıskançlığına maruz kalman normal. Aldırış etmemeni öneririm. Emin ol verebileceğin en iyi cevap bu olacaktır. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili İkizler;

Sevgili İkizler;

Tam gelecek planlarını kafanda oturtmuşken aniden ortaya çıkabilecek uzun vadeli bir sorumluluk tüm programını alt üst edecek gibi gözüküyor. Fakat sana önerim, seçimini yapmadan önce senin için hangisinin en iyi olacağını derinlemesine düşünmen olacaktır. Bu sayede yanlış bir karar vermekten kaçınabilir, geleceğin için en doğru seçimi gerçekleştirebilirsin. Öte yandan böyle durumlarda kaldığında her zaman ailenin yanına gidebileceğini de hatırlatmak isterim. Onlardan göreceğin destek kendini fazlasıyla iyi hissetmene yardımcı olacak gibi duruyor. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Yengeç;

Sevgili Yengeç;

İdealist tavrın ve kendinden emin tavırların sayesinde şuan sana sunulan iş teklifleri, hayat standartlarını büyük oranda yükselteceğe benziyor. Böyle anlarda sana önerim, kendinden ödün vermemeni gerektirecek seçimleri gerçekleştirmen olacaktır. Bu sayede yaratıcılığından bir şey kaybetmeden başarılı işler ortaya koyarak yoluna devam edebilirsin. Sınırların dışında düşünebildiğinde ve hareket edebildiğinde daha verimli olduğunu da unutmaman gerektiğini hatırlatırım. İyi sonuçlar bekliyorsan, doğru koşulları yaratmalısın. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Aslan;

Sevgili Aslan;

Çevrendeki insanların içlerinde kaldıkları zor durumlar, onların yardımına koşmanı gerektirecek gibi gözüküyor. Bu gibi anlarda sana önerim, soğukkanlılığını elinden geldiğince koruman olacaktır. Bu sayede sorunları en efektif şekilde çözebilirsin. Öte yandan günün sonlarına doğru kendini biraz gergin hissetmen normal. Biraz dinlenmeni öneririm. Hem iş, hem de özel hayatında ilgilendiğin konular seni biraz yormuş olabilir. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Başak;

Sevgili Başak;

Maddi konularda bazı sorunların çözümlerini keşfetmiş olman hayat kaliteni bir anda arttırabilecek bir durum. Böylesine anlarda sana önerim, oturttuğun yeni düzeni elinden geldiğince sürdürmen olacaktır. Bu sayede geleceğin için hedeflediğin bazı hedefleri gerçekleştirmek için ihtiyacın olan bütçeyi yaratabilirsin. Emin ol şimdi yapacağın birikim ilerleyen süreçlerde sana beklediğinden fazlasını kazandırabilir. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Terazi;

Sevgili Terazi;

Yakın arkadaşlarınla günün erken saatlerinde bazı konularda anlaşamadığınız için ufak tartışmalar yaşamanız mümkün. Fakat böyle anlarda kırıcı sözler söylememeye özen göstermeni öneririm. Sinirle karşı tarafı incitecek bir şey söylemen, aranızdaki kavganın boyutunu bir anda gereksiz yere daha da büyütecektir. Bunun yerine tercih edeceğin uzlaşmacı bir dil, kuracağın empatiyle birlikte problemleri kolaylıkla halledebilmenize olanak tanıyacak. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Akrep;

Sevgili Akrep;

Aklındakileri rahatça çevrendeki insanlarla paylaşabilecek bir sosyal çevreye sahip olman kafanı rahatlatan en güçlü etken olabilir. Sana önerim, dostluklarının kıymetini bilmen olacaktır. Her sorununda yanında birilerini bulabiliyor olman bugüne kadar geliştirdiğin karşılıklı güven duygusu sayesinde olsa gerek. Öte yandan günün sonlarına doğru hayatına girecek yeni bir insan ile aranızda bir çekim oluşabilir. Hislerini görmezden gelmemeni öneririm. Kendini anın akışına bırakmalısın. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Yay;

Sevgili Yay;

Çevrende artık sana yük olduğunu düşündüğün bazı insanların istekleri karşısında fazlasıyla bunalabileceğin bir gün. Fakat böylesine anlarda sana önerim, kendi hayat koşullarını ve kendi standartlarını da göz önünde bulundurman olacaktır. Çevrendeki insanları düşünmen ve onların iyiliğini gözetmen her ne kadar doğru bir hareket olsa da, kendi isteklerini sürekli göz ardı etmende bir o kadar yanlış bir durum. Bu nedenle sana önerim, gün içerisinde zamanının bir kısmını kendine ayırman olacaktır. Emin ol bunu yapman kafanın biraz rahatlamasına yardımcı olacak. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Oğlak;

Sevgili Oğlak;

Planlarını ve gelecek hedeflerini gizlemen ve kendine saklaman yapabileceğin en mantıklı hareket. Bu sayede koşullarını kendi dilediğin gibi tasarlayabilir, en doğru anlarda en doğru hamleleri gerçekleştirebilirsin. Emin ol ancak böyle atik ve hırslı olursan dilediğin hayat standartlarına erişebileceksin. Aksi halde olduğun yerde saymaya devam edebilirsin. Ayrıca günün sonlarına doğru alabileceğin müjdeli bir haber gündelik sorunlarının tümünü aklından sileceğe benziyor. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Kova;

Sevgili Kova;

Mantığına güveniyor ve geçmişte verdiğin kararları ne olursa olsun sorgulamak istemiyorsun. Fakat böyle anlarda sana önerim, arada sırada kendini yoklaman olacaktır. Zaman zaman her insan gibi sende hata yapabilirsin. Fakat bunda en ufak bir yanlış yok. Hatalarını kabullenip onların üzerine gitmen dertlerini uzun vadede çözebilecek tek seçenek gibi duruyor. Sorunlarınla yüzleşmeli ve hayatının kontrolünü tekrar eline almalısın. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

Sevgili Balık;

Sevgili Balık;

Artık sosyal hayatına biraz vakit ayırman gereken günlerden birindesin. Özellikle son zamanlarda yüksek bir temponun içerisinde çalışıyor olman, sevdiklerinle hiç zaman geçirememene neden olmuş olabilir. Arayı kapatmanın vakti geldi de geçiyor. Hemen kendini motive edip güzel bir etkinlik planlayarak işlere başlayabilirsin. Emin ol sevdiklerinle geçireceğin bir kaç saat kafandaki dertlerin tümünden kurtulmana yardımcı olabilir. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.